| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Sertifika: | EPR |
| Model numarası: | ABM-WL085 |
| Min sipariş miktarı: | 100 takım/<100 |
| Fiyat: | Factory price/Genuine retail price |
| Ambalaj bilgileri: | Tüm paketler standart ihracat 5 katmanlı sarı kartonlarda paketlenmiştir |
| Teslim süresi: | 7-15Gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 5000 parça/parça |
| Lamba gövde boyutu: | D90*H390 | Malzeme: | alüminyum + silikon |
|---|---|---|---|
| Öğe türü: | Duvar Lambaları | Kontrol modu: | Anahtar Kontrolü |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT): | 4100K (Nötr Beyaz) | Ömrü (saat): | 10000 |
| Giriş Gerilimi(V): | 110-240V | Garanti(Yıl): | 2 Yıllık |
| Vurgulamak: | modern alabaster wall lamp,minimalist living room wall light,spanish cloud stone corridor lamp |
||
| Design Style | Modern |
| Application | Living Room |
| Lamp Body Material | Copper |
| Shade Material | Alabaster |
| Shade Color | Off-White |
| Shade Shape | Cylindrical |
| Input Voltage | AC 85-265V |
| Light Source | LED |
| Bulb Base | PCB |
| Installation | Wall-mounted |
| Color Temperature | 3500K (Warm White) |
| Lifespan | 20,000 Hours |
| Dimmer Support | No |
| Control Mode | Switch Control |
| Warranty | 3-Year |
| Color Rendering Index | Ra80 |
| Luminous Efficiency | 60 lm/w |
| Luminous Flux | 1200 lm |
| Model Number | ABM-WL085 |
| Product Dimensions | D90*H390 mm |
| Product Weight | 5 kg |