| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MC04-1-1 |
| Min sipariş miktarı: | 100 takım/<100 |
| Fiyat: | Factory price/Genuine retail price |
| Ambalaj bilgileri: | Tüm paketler standart ihracat 5 katmanlı sarı kartonlarda paketlenmiştir |
| Teslim süresi: | 7-15Gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 5000 parça/parça |
| Malzeme: | Silika jel + bakır | Renk Sıcaklığı(ŞNT): | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
|---|---|---|---|
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral | Giriş Gerilimi(V): | AC 85-265V |
| Ömrü (saat): | 30000 | Ürün adı: | Zemin Ayaklı Lambalar |
| Açık Renk: | 3 renkli ışık/dimmitable | ||
| Vurgulamak: | Luxury teardrop glass pendant light,Big size transparent chandelier,Hotel lobby glass chandelier |
||
| Application | Living Room, Hotel Lobby, Restaurant |
| Body Material | Metal |
| Shade Material | Glass |
| Input Voltage | 110-240V |
| Color Temperature | 4100K (Neutral White) |
| Luminous Flux | 8000-10000 lm |
| Color Rendering Index | 80 Ra |
| Beam Angle | 50° |
| Dimmer Support | Yes |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | MC04-1-1 |
| Selling Units | Single item |
| Package Size | 50×50×50 cm |
| Gross Weight | 8.000 kg |
| Packing | Foam + Carton |
| MOQ | 1 PCS |
| Payment Terms | Western Union, T/T, PayPal |
| Delivery Time | 3-7 working days for small batches |