| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | ABM-YT-251208 |
| Min sipariş miktarı: | 100 takım/<100 |
| Fiyat: | Factory price/Genuine retail price |
| Ambalaj bilgileri: | Tüm paketler standart ihracat 5 katmanlı sarı kartonlarda paketlenmiştir |
| Teslim süresi: | 7-15Gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 5000 parça/parça |
| Lamba gövde boyutu: | D28*H171CM | Malzeme: | Silika jel + bakır |
|---|---|---|---|
| Renk Sıcaklığı(ŞNT): | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) | Işık kaynağı: | Nükleer Santral |
| Giriş Gerilimi(V): | AC 85-265V | Ömrü (saat): | 30000 |
| Ürün adı: | Zemin Ayaklı Lambalar | Açık Renk: | 3 renkli ışık/dimmitable |
| Vurgulamak: | faux marble floor lamp,classic marble sculpture lamp,living room marble ornament light |
||
| Input Voltage | AC110-240V |
| Application | Hotel, Residential |
| Light Source | LED |
| Color Temperature | 3000K (Soft Warm White) |
| Lifespan | 50,000 Hours |
| Luminous Efficiency | 90 lm/w |
| Color Rendering Index | 90 Ra |
| Design Style | Modern |
| Lamp Body Material | Marble |
| Shade Material | Marble |
| Control Mode | Switch Control |
| Dimmer Support | Yes |
| Lamp Size | 45×165cm |
| Base Type | E27 |
| Warranty | 3-Year |
| Product Weight | 8 kg |