| Menşe yeri: | Çin anakarası |
|---|---|
| Marka adı: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Sertifika: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Model numarası: | ETL2609 |
| Min sipariş miktarı: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Ambalaj bilgileri: | Kutu paketi + kabarcık veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | 25-30days veya onaylayın |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union |
| Yetenek temini: | 5000PCS / Ay |
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral | Başvuru: | Ev |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | maden | Işın Açısı(°): | 360° |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra): | 80 | Renk sıcaklığı: | 3000K/4000K/6000K |
| Gerilim: | AC 110V-240V~50/60Hz | ||
| Vurgulamak: | İtalyan lüks kristal avize,Modern Cam Kolye Işıklandırması,Otel tavanı kristal avize |
||
Bu modern cam asılı lamba, canlı İtalyan zanaatini çağdaş tasarımla birleştirir, zarif Murano cam tüpleri ve özelleştirilebilir renk seçenekleri ile.Landelier, kuzey basitliğini Venedik zenginliğiyle birleştirerek, premium iç mekanlar için çarpıcı bir aydınlatma merkezi oluşturur..
Otel lobileri, lüks restoranlar, oturma odaları, girişler ve butik alanları için idealdir.El yapımı Murano cam şamdanı lüks bir odak noktası olarak hizmet eder.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Uygulama | Oturma odası |
| Vücut malzemesi | Demir |
| Işık Kaynağı | LED |
| Giriş Voltajı | AC 220V ((± 10%) |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Gölge malzemesi | Plastik |
| Destek Dimmer | - Hayır. |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Kontrol Modu | Anahtar, uzaktan kumanda, ses, dokunma, uygulama, sensör kontrolü |
| Vücut rengi | Siyah, Altın, Beyaz, Çikolata |
| Ürün Boyutu | D60cm |
| Model Numarası | ETL2609 |
| Renk Gösterimi İndeksi | 80 |
| Çizgi açısı | 120° |
| Ürün Ağırlığı | 2kg |
| Garanti | 5 yıl |
Satış Birimleri: Tek birim
Özel gereksinimlerinizi karşılamak için kapsamlı özelleştirme hizmetleri sunuyoruz:
Özel üretim için,Lütfen bizimle iletişime geçin!
ZSHONORHIGH, SIDEREAL ürünlerimizle ilgilendiğiniz için onur duyuyoruz.