| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Sertifika: | EPR |
| Model numarası: | ABM-0146 |
| Min sipariş miktarı: | 100 takım/<100 takım |
| Fiyat: | Factory price/Genuine retail price |
| Ambalaj bilgileri: | Tüm paketler standart ihracat 5 katmanlı sarı kartonlarda paketlenmiştir |
| Teslim süresi: | 7-15Gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, |
| Yetenek temini: | Ayda 5000 parça/parça |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik | Renk Sıcaklığı(ŞNT): | 5000K (Gün Işığı) |
|---|---|---|---|
| Kontrol modu: | Anahtar Kontrolü | Giriş Gerilimi(V): | AC 85-265V |
| Ürün Ağırlığı (kg): | 55 kg | Gövde Rengi: | beyaz/Siyah |
| Garanti(Yıl): | 2 Yıllık | ||
| Vurgulamak: | Nordik restoran lambaları endüstriyel tarzı,Ticari otel şamdanları tek başlı,Dükkanlar için modern masa lambası |
||
| Gövde Malzemesi | Akrilik |
| Işık Kaynağı | LED |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Renk Sıcaklığı | 5000K (Gün Işığı) |
| Abajur Malzemesi | Akrilik |
| Dimmer Desteği | Evet |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Boyutu | 22 |
| Model Numarası | 12 |
| Lamba Işık Akısı | 70 lm |
| Işın Açısı | 90° |
| Ürün Özellikleri | Özelleştirilebilir |
| Adet/Koli | 1 |
| Paket Boyutu | 55 |
| Menşe Yeri | Çin |
| Ürün Ağırlığı | 2 kg |
| Işık Rengi Seçenekleri | Küçük Beyaz 25cm, Küçük Siyah 25cm, Küçük Kırmızı Bakır |
| Işık Kaynağı Türü | LED Lamba |
| Güç Kaynağı | AC |
| Işınlama Alanı | 10 m² - 15 m² |
| Yüksek Endişeli Kimyasal | Yok |
| Taban Tipi | E27 |
| Satış Birimleri | Tek ürün |
| Parti Başına Paket Boyutu | 99×99×99 cm |
| Parti Başına Brüt Ağırlık | 55.000 kg |