| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Sertifika: | EPR |
| Model numarası: | ABM-0145 |
| Min sipariş miktarı: | 100 takım/<100 takım |
| Fiyat: | Factory price/Genuine retail price |
| Ambalaj bilgileri: | Tüm paketler standart ihracat 5 katmanlı sarı kartonlarda paketlenmiştir |
| Teslim süresi: | 7-15Gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, |
| Yetenek temini: | Ayda 5000 parça/parça |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik | Lamba gövde boyutu: | 30X20X25cm |
|---|---|---|---|
| Renk Sıcaklığı(ŞNT): | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) | Kontrol modu: | Anahtar Kontrolü |
| Giriş Gerilimi(V): | AC 85-265V | Ürün Ağırlığı (kg): | 4 kg |
| Gövde Rengi: | beyaz/Siyah | Garanti(Yıl): | 2 Yıllık |
| Vurgulamak: | şarj edilebilir kablosuz masa lambası,mermer tabanlı masa lambası,dokunmatik karartma yatak odası lambası |
||
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Uygulama | Oturma Odası |
| Gövde Malzemesi | Pirinç, Oniks |
| Işık Kaynağı | LED |
| Giriş Voltajı | AC110V-AC265V |
| Renk Sıcaklığı | 3000K |
| Abajur Malzemesi | Oniks |
| Ömrü | 20.000 Saat |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Işık Akısı | 840 lm |
| Renk Geriverim İndeksi | 93 Ra |
| Ürün Ağırlığı | 1 kg |
| Sertifikasyon | CCC, CE, SAA |
| Garanti | 2 Yıl |
| Model Numarası | ABM-0145 |