| Menşe yeri: | Çin anakarası |
|---|---|
| Marka adı: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Sertifika: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Model numarası: | ETL2608 |
| Min sipariş miktarı: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Ambalaj bilgileri: | Kutu paketi + kabarcık veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | 25-30days veya onaylayın |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union |
| Yetenek temini: | 5000PCS / Ay |
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral | Başvuru: | Ev |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | maden | Işın Açısı(°): | 360° |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra): | 80 | Renk sıcaklığı: | 3000K/4000K/6000K |
| Gerilim: | AC 110V-240V~50/60Hz | ||
| Vurgulamak: | Pirinç kaplamalı lacivert cam avize,Oturma odası için modern avize,Garantili el yapımı yemek odası aydınlatması |
||
| Uygulama | Otel, Lobby, Loft, Restoranlar, Villa, Pub, Kilise |
| Vücut malzemesi | Demir |
| Işık Kaynağı | LED |
| Giriş Voltajı | AC 165-265V |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Düşük Renkli Destek | - Hayır. |
| Yaşam süresi | 40000 Saat |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut rengi | Altın, Krom, Bakır, Diğerleri |
| Şekli | Kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Garanti | 3 yıl |
| Ürün Boyutu | D:60 CM |
| Model Numarası | ETL2608 |
| Renk Gösterimi İndeksi | 80 |
| Çizgi açısı | 360° |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Ürün Ağırlığı | 35 kg |
| Lamba tutucusu | E12 / E14 |
| Voltaj | 110-130V/220-240V |
| Ana Malzeme | Demir + Cam |
| OEM/ODM | Kullanılabilir |
| Sertifikasyon | CCC, CE/UL |
| Teslim Zamanı | 25-30 Gün |
| Ulaşım | Deniz, Hava, Ekspres |
| Satış Birimleri | Tek bir madde |
| Paketin Boyutu | 68x68x24 cm |
| Brüt Ağırlık | 35.000 kg |