| Menşe yeri: | Çin anakarası |
|---|---|
| Marka adı: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Sertifika: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Model numarası: | ETL2607 |
| Min sipariş miktarı: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Ambalaj bilgileri: | Kutu paketi + kabarcık veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | 25-30days veya onaylayın |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union |
| Yetenek temini: | 5000PCS / Ay |
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral | Başvuru: | Ev |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | maden | Işın Açısı(°): | 360° |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra): | 80 | Renk sıcaklığı: | 3000K/4000K/6000K |
| Gerilim: | AC 110V-240V~50/60Hz | ||
| Vurgulamak: | fuşya cam prizma avize,büyük sarkıt aydınlatmalar,modern imparatorluk avize restoran dekoru |
||
Bu mor elmas cam şelale avize, lüks oturma odaları, yemek odaları, villa lobileri, otel avluları, restoranlar, otel süitleri, VIP salonları, merdivenler, etkinlik alanları, düğün mekanları, barlar, salon alanları, restoran masa dekorasyonu, perakende butikler, güzellik salonları ve konferans veya ziyafet masaları için idealdir.
| Başvuru | Konut, Ticari, Konaklama |
| Gövde Malzemesi | maden |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Giriş Gerilimi | AC 85-265V |
| Renk Sıcaklığı | 3000K |
| Gölge Malzemesi | Bardak |
| Destek Dimmer | HAYIR |
| Ömür | 50.000 Saat |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Özellikler | Kolay Kurulum, Ayarlanabilir Yükseklik, Yüksek Parlaklık, Göz Bakımı, Parlama Önleyici |
| Gövde Rengi | Pembe, Altın |
| Ampul Tabanı | E12/E14 |
| Gölge Şekli | Prizma |
| Şekil | Ters Koni |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Ürün Boyutu | Çap 100cm x Y 100cm |
| Model Numarası | ETL2607 |
| Işık Akısı | 800 lm |
| Renksel Geriverim İndeksi | 80 Ra |
| Işın Açısı | 360° |
| Ürün Ağırlığı | 5 kg |
| Sertifikasyon | CCC, CE, SAA |
| Garanti | 2 Yıllık |
Özel gereksinimlerinizi karşılamak için kapsamlı özelleştirme hizmetleri sunuyoruz:
Kişiye özel üretim için,lütfen bizimle iletişime geçin!
ZSHONORHIGH, SIDEREAL ürünlerimizle ilgilenmenizden onur duyuyoruz. Ürünlerimizi yerel pazarınızda satmak için distribütörler arıyoruz.