| Menşe yeri: | Çin anakarası |
|---|---|
| Marka adı: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Sertifika: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Model numarası: | ETL2606 |
| Min sipariş miktarı: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Ambalaj bilgileri: | Kutu paketi + kabarcık veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | 25-30days veya onaylayın |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union |
| Yetenek temini: | 5000PCS / Ay |
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral | Başvuru: | Ev |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | maden | Işın Açısı(°): | 360° |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra): | 80 | Renk sıcaklığı: | 3000K/4000K/6000K |
| Gerilim: | AC 110V-240V~50/60Hz | ||
| Vurgulamak: | metal çerçeveli cam avize,postmodern art deco sarkıt lamba,yemek odası için şelale lamba |
||
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Uygulama | Konut, Ticari, Konaklama |
| Gövde Malzemesi | Metal |
| Işık Kaynağı | LED |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Renk Sıcaklığı | 3000K |
| Abajur Malzemesi | Cam |
| Dimmer Desteği | Hayır |
| Kullanım Ömrü | 50.000 Saat |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Özellikler | Kolay Kurulum, Ayarlanabilir Yükseklik, Yüksek Parlaklık, Göz Dostu, Parlama Önleyici |
| Gövde Rengi | Kehribar, Altın |
| Ampul Tabanı | E12/E14 |
| Abajur Şekli | Prizma |
| Şekil | Ters Koni |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Aydınlatma Çözümleri Hizmeti | Aydınlatma ve Devre Tasarımı |
| Garanti | 2 Yıl |
| Kendin Yap | Evet |
| Kurulum | Sarkıt Montaj |
| Ürün Boyutu | Çap 100cm x Yükseklik 100cm |
| Model Numarası | ETL2606 |
| Işık Akısı | 800 lm |
| Renk Geriverim İndeksi | 80 Ra |
| Işın Açısı | 360° |
| Ürün Özellikleri | Özelleştirilebilir |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Ürün Ağırlığı | 5 kg |
| Sertifikasyon | CCC, CE, SAA |