| Gövde Malzemesi: | Kaymaktaşı | Marka adı: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
|---|---|---|---|
| Renk Sıcaklığı(ŞNT): | 3500K-6500K | Işık kaynağı: | Nükleer Santral |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra): | 90 | Işın Açısı(°): | 360 |
| Stil: | Lüks Klasik | Gölge malzemesi: | Kaymaktaşı |
| Giriş Gerilimi(V): | 110V-240V | Lamba Işık Akısı(lm): | 80 |
| Ömrü (saat): | L/C,D/A,D/P,T/T | Kontrol modu: | Anahtar Kontrolü |
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı, Işık çizimi ve tasarımı, Proje aydınlatma tasarımı, Proje grubu satışl | uygulama programı: | Otel, Ev, Villa, Tatil Köyü vb. |
| Başvuru: | Sadece iç mekanlarda kullanılmak için | Ücretsiz hizmet Ücretsiz tasarım: | Ücretsiz Tasarım |
| Garanti(Yıl): | 5 Yıllık | Sertifika: | CE/ROHS/VDE//SAA |
| Vurgulamak: | lüks kristal tüy avize,modern yaprak sarkıt lamba,merdiven villa sarkıt avize |
||
| Uygulama | Otel |
| Vücut malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Işık Kaynağı | LED |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Renk sıcaklığı | 4100K (Nötr Beyaz) |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Kontrol Modu | Değiştirme Kontrolü, Diğerleri |
| Vücut rengi | Diğerleri |
| ampul tabanı | E14 |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Garanti | 3 yıl |
| Kendin yap | - Evet. |
| Kurulum | Taşınmış Taşınmış |
| Ürün Boyutu | Özel boyut |
| Model Numarası | BS-D3162 |
| Işık akışı | 500 lm. |
| Renk Gösterimi İndeksi | 80 Ra |
| Çizgi açısı | 360° |
| Ürün Ağırlığı | 50 kg |
| Tarzı | Sanat Dekoru |
| Ana Malzeme | Cam + Kristal + Metal |
| Satış Birimleri | Tek bir madde |
| Paketin Boyutu | 50x50x30 cm |
| Brüt Ağırlık | 20.000 kg |