| Menşe yeri: | Çin anakarası |
|---|---|
| Marka adı: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Sertifika: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Model numarası: | ETL2605 |
| Min sipariş miktarı: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Ambalaj bilgileri: | Kutu paketi + kabarcık veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | 25-30days veya onaylayın |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union |
| Yetenek temini: | 5000PCS / Ay |
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral | Başvuru: | Ev |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | Donanım + doğal dolomit | Işın Açısı(°): | 270° |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra): | 90 | Renk sıcaklığı: | 3000K/4000K/6000K |
| Gerilim: | AC 110V-240V~50/60Hz | Ürün Boyutu: | D650mm D800mm L1200mm |
| Vurgulamak: | Beyaz LED çiçek şamdanı,Metal çerçeveli kristal şamdan,Düğün salonu tavan lambası |
||
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K, 3500K, 4100K, 5000K, 6000K. |
| Kontrol Modu | Uzaktan kumanda, sensör kontrolü, uygulama kontrolü, anahtar kontrolü |
| Vücut malzemesi | Cam |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | Enerji tasarrufu LED |
| Ürün Ağırlığı | 100 kg |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | GL-CL-2025 |
| Marka Adı | Yeşil |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Uygulama | Otel |
| Çizgi açısı | 180° |
| Vücut rengi | Beyaz, Siyah, Diğerleri |
| ampul tabanı | G13 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Boyutu | 2400×1800 mm |
Özel gereksinimlerinizi karşılamak için kapsamlı özelleştirme hizmetleri sunuyoruz:
Özel üretim için,Lütfen bizimle iletişime geçin!